niedziela, 29 czerwca 2014

WYNIKIWYNIKIWYNIKI WYNIKI Candy :)

:) 
Mam dla Was wyniki  mojego candy :)
Do konkursu zapisało się 47 osób- wszystkich bez wyjątku wpisałam na moje losy- tych, którzy bloga mają i nie mają, którzy mnie obserwują i nieobserwują, lubią na fcb i nie lubią :) BARDZO WAM KOCHANI DZIĘKUJĘ ZA UDZIAŁ I KOMENTARZE... MYŚLĘ ,ŻE POWINNAM ZORGANIZOWAĆ JESZCZE NIEJEDNĄ TAKĄ ROZDAWAJKĘ :) na "roczek" coś wymyślę :)


SOWĘ W BIAŁE GROCHY WYGRYWA

IWONKA KP  z bloga
To nie wszystko- fajnie się losowało i pozwoliłam wyjąć jeszcze dwa losy- takie małe nagrody pocieszenia- niespodzianki dla jeszcze dwóch osób :)
proszę o kontakt  DODATKOWO:)
AGĘ OPALIŃSKĄ z bloga  
  i Kokosankę :), która nie ma bloga :)

czekam na maile z adresami do wysyłki:)


CIESZĘ SIĘ BARDZO- SAMA BIORĘ UDZIAŁY W TAKICH KONKURSIKACH, ALE NIGDY NICZEGO NIE WYGRAŁAM :/


♥  G R A T U L U J Ę ♥


7 komentarzy :

 1. Aaaaależ się cieszę :) własnie po weekendzie w bieszczadzkiej głuszy odpaliłam kompa, a tu taka miła niespodzianka :) gratuluję Iwonce głównej wygranej, a organizatorce za zabawę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ja też się cieszę ,że się cieszysz:) w wolnej chwili napisz maila z adresem:) muszę coś dla Ciebie wymyśleć:) a trafiło ,że akurat jesteś częstym mym gościem :) POZDRAWIAM!!!!!!!!!

   Usuń
  2. Właśnie usiadłam do komputera... O Rety!!! I ja się cieszę :) O TAAAAAAAAAK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D To moja pierwsza wygrana w takim konkursie. Bardzo się cieszę, zwłaszcza że sówka będzie dla mojej córeczki i idealnie wpisuje się w pokoik, który właśnie jest na ukończeniu ;) Pozdrawiam serdecznie i bardzo DZIĘKUJĘ :)
   Tobie Aga też dziękuję i gratuluję ;)

   Usuń
  3. IWONKO:) GRATULUJĘ RAZ JESZCZE:) HEHEH...cieszę się jakbym sama coś wygrać miała :) wyślij adresik do wysyłki :) jupiiiiiii :)

   Usuń
 2. Gratuluję zwycięzcom :)))Szkoda mi trochę, że to nie ja ale bardzo dziękuję za możliwość uczestnictwa i za organizację rozdawajki. Pozdrawiam:)))

  OdpowiedzUsuń
 3. Super! Dziękuję za wyróżnienie!

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję szczęściarom! Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń