sobota, 5 kwietnia 2014

duża i mała - KRÓLICZE BALETNICE

:)

Dzisiaj był piękny dzień ... wiecie co przeżywała moja córeczka jadąc do Skorzewa?? to ,że w "Korzewie" będzie mogła być sama na podwórku:)moje marzenia o własnym małym domku z tarasem i kawałkiem podwórka obudziły się na nowo! Lenka, Martusia, Karolinka, Blanka, Maksymilian i Marcelinka opanowali podwórko na 5 godzin:) najstarsze z nich ma 4,5 roku-cały szeryf towarzystwa. Sześć małych mróweczek ganiało z szerokimi uśmiechami, nie krzyczeli, nie tłukli się, nie rzucali kamieniami,ani piachem po oczach... piałam z radości widząc jak cieszy się moje dziecko z takiej swobody zabaw.
Przypomniały mi się słowa mojego kolegi skrzypka ...  dawno temu rozmowa w temacie wspomnień i chęci powrotu do pewnych przyjemności jakimi było "trzymanie muzyki  niemal w dłoni" ,marudziłam , że tyle lat mieszkam w Koszalinie, a nie gram z nikim i nigdzie na flecie, że tęsknię do zespołu i takie tam........ Granie na flecie po kilka godzin dziennie, spotkania ze wspaniałymi ludźmi, koncerty, festiwale, próby- to był piękny czas:) W każdym razie Rafał skwitował to jednym słowem " z Kaszub jesteś i na Kaszuby wrócisz" :)
ja mówię " OK" .... Z CAŁĄ MOJĄ RODZINĄ CZEKAMY NA LEPSZE CZASY...A JAK NIE TO NA STARE LATA SPROWADZĘ SIĘ TUTAJ Z MOIM WIELBICIELEM !!   :)
*** " nigdy nie mów nigdy" ***

Znowu mnie wzięło na sentymenty, ale tak już ze mną jest jak jestem w "domu":)

***
Zajączki mam dla Was dzisiaj :) ...pewnie na niedzielną kawkę i popołudniowe śmiganie po sieci.
Przed wyjazdem do mamy pędziłam na maszynie,aby tylko zdążyć z planem uszycia pewnych rzeczy. W myślach kotłowało się jedno :)" jeszcze jeden, może dwa, mały i duży ... w dziewczęcej wersji..."
Przedstawiam dużego zająca (90 cm )... w spódniczce tutu...
 


Tiul jest bardzo delikatny i miękki.

Druga zającówna ma 45 cm wzrostu. 
różowa baletnica jes w posiadaniu ślicznej małej dziewczynki ;)
i Ją pozdrawiam!!
Króliczki szukają swojego miejsca na ziemi :)

Miłej niedzieli moi drodzy !! ;)


3 komentarze :

 1. Ja też pochodzę z Kaszub ;)))

  Sliczny ten króliczek, tylko czekać na jego debiut w "Jeziorze Łabędzim" ;)))
  Miłej niedzieli

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne te Twoje zające, aż miło popatrzeć, masz Kochana talent:)))) Pozdrawiam...

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję Dziewczyny!!!! Buzi,buzi;-)

  OdpowiedzUsuń