środa, 2 kwietnia 2014

ZAKURZYŁAM SIĘ

.
Hej Kochani:)

Witam Was w nowym miesiącu kwiecień... nie mogę nadziwić się jak ten czas leci, dzień za dniem, tydzień za tygodniem ... to mój 80 post , postanowiłam ,że na 100 przygotuję dla Was małe candy ... co mogłoby sprawić Wam odrobinę przyjemności ??

***
Nie mam ostatnio czasu na siedzenie przed komputerem, dlatego też wpadam na chwilkę, aby wrzucić trochę fotek moich nieprzerwanych poczynań igły z nitką i to wszystko. W blogosferze pewnie już dużo wiosny i nowe inspiracje, a ja nie miałam wolnych minut na odwiedzenie Waszych blogów. Nadrobię sobie w przyszłym tygodniu ;)
 Dzisiaj  kury... 35 sztuk małych mięciusich i lekkich kurek niosek ;)!! szyłam, wypychałam, zaszywałam d...  i mało brakowało zaczęłabym gdagać :) 




 










  POWSTAŁO TEŻ KILKA MALUSICH ZAWIESZEK



Tak a propos mojego dzisiejszego tytułu: w poniedziałek zaczynamy remont łazienki!! po wszystkim to ja dopiero będę ZAKURZONA !! ale mam nadzieję, że się uda i wszystko będzie zrobione tak jakbym chciała! podłogę wymarzyłam sobie z kafli cementowych , w stylu marokańskim z pięknym szarym motywem- niestety ich cena skutecznie odstrasza i zastąpiliśmy je innymi- niemarakońskimi . Mam dla Was kilka inspiracji z tego tematu, może następnym razem pokaże te śliczne wnętrza, podłogi ... :( 
W piątek mój M wywozi nas z "pola bitwy" także nie będę miała oka na to co się dzieje! nie ma jednak tego złego co by na dobre nie wyszło:)MAMUSIU MOJA JADĘ DO CIEBIE!!! :)

Bardzo serdecznie Was pozdrawiam i do zobaczenia na Kaszubach :)

S.

2 komentarze :