piątek, 18 października 2013

cała w skórze

.
Dzień dobry w dzień zły 

Hm- szaruga za oknem...i razem z deszczem i wiatrem przywiało listonosza z decyzją o dotacji z UP. No coż- jaka pogoda- taka decyzja! fajnie byłoby napisać ,że się cieszę... ale tak nie jest! gdyby nie to, że pisałam wcześniej o całym moim planie- słowa by teraz nie było o tym:) napisano mi w liście, że mój wniosek został oceniony pozytywnie, ale kasy na rok 2013 zabrakło dla mnie :( jeśli zostaną uwolnione jakieś środki to zostanę o tym poinformowana. Przyznam się , że jestem zawiedziona i lekko opadły mi skrzydła. Będę jednak czekać na listopad i zobaczymy.

Jak mi to mamusia napisała:" to co czasami łatwo i szybko przychodzi, łatwo i szybko odchodzi". Będę robić swoje i obmyślę jakiś inny tor działania  w razie nieuwolnienia się środków w UP.

Nie ukrywam jednak, że mi przykro.

 ***


Zaczęłam dość ponuro, a właściwie post miał być o Laluni;)
Dzisiaj chcę Wam zaprezentować jesienne wydanie.
Cały strój uszyty ze skóry naturalnej- na taką pogodę w sam raz! Cena lalki 60 zł+ wysyłka
SPRZEDANA

Moje lalunie , które uszyłam wszystkie ubrałam i zastanawiam się co teraz? co dalej? :) zamówiłam wczoraj trochę tiulu i śliczne malusie guziczki;) będą kolorowe, bardzo dziewczęce wersje Aniołów- czas ożywić sobie stół roboczy ;)

Na sesję czeka długa Anielica- już niedługo ;)

Życzę Wam i nam , aby w weekend zaświeciło Słonko:) 

SHEkoku4 komentarze :

  1. Myślę, że rozwiązanie samo do Ciebie przyjdzie. Bądź tylko spokojna i pozytywnie nastawiona :) Fajne lalunie ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Po kilkumiesięcznym oczekiwaniu na pieniądze z UP, których - podobnie jak w Twoim przypadku - wciąż nie było, ruszyłam za swoje. I jakoś się udało odrobić. Tobie życzę, żeby jednak kasa się znalazła, choć... łatwo nie jest i niestety nie będzie. Ale - faktycznie - czasem rozwiązanie znajduje się samo. Pozdrowienia cieplutkie!! 3maj się

    OdpowiedzUsuń
  3. Niezła laska z tej Laluni, a skórzane wdzianko nadaje jej pazura :) Nie daj się! Trzymam kciuki! Myśl pozytywnie, bo tworzysz naprawdę piękne rzeczy :)

    OdpowiedzUsuń