poniedziałek, 18 maja 2015

Urodzinowa personalizacja

.
Anioł, który dzisiaj pokażę został zamówiony przez Pana Marcina- Jego Dziewczyna urodzona w maju prawdopodobnie dostała dość zaskakujący prezent:) co to była za konspiracja- dość szczegółowo był omawiany temat uszycia Anioła :) Pan M. pofatygował się nawet poszukać bluzkę i zrobić jej zdjęcie- brawo- bo mój M. raczej by sobie nie poradził, a jeśli już to stan mojej szafy zrobiłby się bardzo podejrzany ... najtrudniejszy był wybór zdjęcia na , którym jest Pani Natalia, bo prawie każde foto miało już nieaktualny wygląd fryzury:) Kobieta zmienną jest i Pani Anioł dość często "bawi" się swoimi włosami. Wybraliśmy włosy rude, ale po dostarczeniu paczki rude włosy u Pani Natalii okazały się już przeszłością :)

Bardzo miłe zlecenie, pełne eksperymentów- zwłaszcza napis na bluzce- no i prosta, króciutka grzywka ... 

/ 60 cm /
 .Zdjęcia na , których się wzorowałam ...
Pani Natalio  bardzo dziękuję :)


:)

Do zobaczenia


Shekoku 
/  shekoku.poczta@gmail.com /6 komentarzy :

 1. Cudny rudy, ja byłam, ale nie aż tak, a chciałabym ;-) Och ja bym chciała, żeby mi ktoś na urodziny zamówił taką personalizowaną lalę :-D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. wiesz??? ja też chciałabym takiego Anioła, ale samej sobie uszyć samą siebie to już chyba nie ma frajdy :)

   Usuń
 2. Aż taka ruda nie byłam - nie miałam odwagi :) Pani Natalia na pewno zachwycona prezentem - niesamowity pomysł jej Mężczyzny :) Gratuluje obojgu :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja byłam ruda! Ale ten odcień odszedł już dawno w niepamięć. Anioł przepiękny!

  OdpowiedzUsuń