piątek, 14 listopada 2014

Jutro sobota z aniołami :)

>
Piątek, piątunio, piąteczek- o tak! jak ja się cieszę ... chcę spać....spać...spać i nic nie robić ... jednym słowem-> padam na pysk  i zastanawiam się jakby to było się nie rozbierać, nie myć itd- nic nie robić! położyć się i poczekać do rana na tupot małych stópek i AKCJA :) ... jutro jednak będzie miły dzień , bo przyjeżdżają dodatkowe 4 małe i 4 wielkie stopy :) 

Droga soboto- bądź dla wszystkich dobra i przyjemna :)
 
***
Kochani przed całymi tymi wszystkimi pierdami, które lepiej jest wykonać przed snem, chciałabym Wam przedstawić małego aniołka...
 
 
Na imię ma EDDA i mieszkać będzie w Hamburgu :) z porozumiewaniem problemu mieć nie będzię, bo Anioły przecież mówią w każdym języku :)
 
 

Trzymajcie za mnie kciuki- zbliżający się nowy tydzień to nowe wyzwania :) bardzo się cieszę mając nadzieję, że będzie to początek czegoś co najmniej kreatywnego :) 

ps. Przepraszam wszystkich tych, którzy jeszcze nie otrzymali ode mnie odpowiedzi na maile... bardzo przepraszam... będę pisać w następnym tygodniu- miałam dużo pracy, biegania na "dwóch",kocioł w domu, 3 nieprzespane pod rząd nocki przez widzimisie Synka i w "dzień piąty" tygodnia  działam jeszcze, ale na prawie wyczerpanych bateriach.

Same na pewno wiecie jak to czasami bywa i na domiar wszystkiego ciągle brakuje czasu, a zaległości rosną.


S O B O T O oh, ah :)6 komentarzy :

 1. prześliczny aniołek!!! cudny !!

  OdpowiedzUsuń
 2. Twój aniołek jak zwykle cudny !!! Az miło patrzeć i chciałoby się takiego...
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękny anioł, czekam na tego malutkiego z niecierpliwością :) Pozdrawiam Kamila

  OdpowiedzUsuń
 4. ... a ja jak zwykle bardzo dziękuję Wam za miłe słowo :) pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń