piątek, 23 maja 2014

23 32 23 32 ... za rok nie obchodzę :)

Witam cieplutko


zdj. pinterest
23-ci maj to dzień w którym mój Brat Bliźniak Sławciu ma urodziny ;)- Wak i Wadzia się urodzili :)Już dzwoniłam i życzyłam spełnienia wszystkiego tego czego najbardziej pragnie ... mam Braci czterech, ale nie wiem dlaczego to Ten Jeden jest mi bliski wyjątkowo ... uwielbiam Go!! gdyby nie był moim Bratem brałabym go za męża- heheh ... obudziły się we mnie wspomnienia.... aj.... jak dobrze mieć Brata i Siostrę, a jak ma się ich ośmioro razem ?? klucha mi się zbiera w gardle i łzy cisną na samą głębszą myśl jak bardzo każdy z Nich jest dla mnie ważny ... jak bardzo pragnienie powodzenia i spełnienia ich marzeń podziela się w moim sercu ... jak bardzo zdrowie Braci, Sióstr i ich dzieci jest dla mnie ważne ... czasami relacje między nami wymagają  sporo tolerancji i wyrozumiałości, zaufania i samozaparcia... są sytuacje trudne i trudniejsze, ale mam nadzieję,że zawsze będziemy potrafili docenić obecność swojego Brata i Siostry, że ja będę potrafiła- kochać, szanować, pomagać, pamiętać.
Ba- nie byłoby nas przecież gdyby nie mamusia i tatuś
Jak dobrze ,że chcieliśta nas wszystkich mieć !!!! :)
...♥ KOCHAM ♥... 

****
Słoń, Lis, Gustek, Stenia, Srika, Agnesa, Majtek, Marylka ( jako jedyna ksywy nie miała), Burek
( najmłodszej naszej siostruni na zdjęciu nie ma)

 Swoją drogą jak to możliwe, że jeden człowiek może zmieścić w sercu tyle osób? ile tej miłości dla innych ma się w pakiecie po przyjściu na świat?? ktoś wie?? bo mi się się zdaje, że ja dostałam za dwóch :) kurcze- może Sławek dostał jej mniej??? :)

***
 
Kończę ten temat, bo zaraz będę tu kwiczeć ... powinnam to "zdilejtować" i pisać o pogodzie, ale niech sobie post taki jest- mój ;)

Drodzy Czytelnicy,aby nie mieszać uczuciowo moje lalki w sprawy powyżej, za chwilę osobny post z nowo uszytą Tildową , wysoką Lalką ;) 6 komentarzy :

 1. A ja mam siostrę bliżniaczkę i jutro obchodzi urodziny :-))).Wszystkiego najlepszego.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. no to wszystko jasne :) :):) to ja już dzisiaj siostrze i Jej Siostrze życzę wszystkiego najlepszego!!! :) lalalal lalalalal la la latra la lala ;)

   Usuń
 2. Co za rodzina!! fantastycznie! I ciepło o nich piszesz:) Wielkie gratulacje i przemiło było takiego posta przeczytać.

  OdpowiedzUsuń
 3. A ja Ci powiem Sabinko, że też mi się ciepło na sercu zrobiło, kiedy przeczytałam te kilka słów o Was. I może tym bardziej jest mi to wszystko bliskie, że też przywołuje wiele wspaniałych i beztroskich wspomnień :) A rodzinka - zgadzam się - cudowna. Ściskam Cię mocno z nadzieją, że w końcu uda się nam przywołać te wszystkie wspomnienia przy dobrej kawce. P.
  PS. Najserdeczniejsze życzenia urodzinowe - dla Ciebie i dla Sławka. Trochę spóźnione, ale wierz mi, bardzo ciepłe.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Ci droga P. :)
   dziękuję za ciepłe słówka... ciekawe ile jeszcze musi minąć czasu i co się wydarzyć, abyśmy wreszcie tą kawkę wypiły ... wspomnień cała masa- a czas ucieka.
   pozdrawiam Cię serdecznie!!!!!

   Usuń