piątek, 7 lutego 2014

POWRÓT i anioł na początek

Serdecznie Was witam:)
Marzenia powoli się spełniają:) od poniedziałku goszczę się i urządzam w moim biurze:) porządkuję i przestrajam się na pełne obroty, na zupełnie inny tor upływu dnia. Przyznam ,że nie jest mi łatwo- bo po tak długim czasie pierwsze dwa dni spędziłam  z nastrojem przechodzącym z uśmiechu do łez:/ ( a przed oczami mój Antoś na rękach Opiekunki). Biuro jest prawie gotowe i mam nadzieję, że uda nam się urządzić szybko do końca tak jak zamierzaliśmy ... jest biały stół z toczonymi nogami, jest szara, stara komoda, dwa moje turkusowe krzesła, kawał białej boazerii, stolik  z nogami żeliwnymi po starej maszynie Singera, aby mogła stać moja...jak już będzie zupełnie ładnie pokażę Wam moje miejsce pracy:)
   Na zapieczętowanie mojego "startu" uszyłam lalę, 4 sowy i mały welurkowy igielnik:)...
i zanim usiądę do nowego programu w którym będę projektować wnętrza postawiłam odrobinę chociaż spełnić moje plany szyciowe... daję sobie jeszcze dwa tygodnie i biorę się porządnie do pracy. 
 Taka ciekawostka dla bliżej wtajemniczonych- z mojej pracowni, która jest na terenie Politechniki Koszalińskiej (bud.D) do "starego" dziekanatu Wzornictwa mam jakieś 20 sekund drogi:)i pomyśleć ,że od mojego dnia obrony dyplomowej nie byłam tam ani razu... teraz zerkam na wyremontowany korytarzyk wypełniony sesyjnym klimatem..a ja po prostu sobie idę z powracającymi wspomnieniami:)jedno mnie trochę bawiło, bo pierwszy tydzień chodziłam tam załadowana jakimiś klamotami dokładnie jak wtedy kiedy studiowałam, znosiłam po trochu niezbędniki do pracy.
Wyszykowała się nowa lala- uczesana otworzyła oczy.
Oto ona:

wzrost lalki to prawie 40 cm.
Cena 70 zł + wysyłka.
w razie czego proszę o kontakt mailowy
Welurkowy igielnik- nic wielkiego- ale tak mi się te kolory podobają, że chyba powstanie więcej takich kwiatków.


M I Ł E G O    W E E K E N D U     K O C H A N I  3 komentarze :

 1. Oj, znam to uczucie - początek czegoś nowego... Trzymam kciuki, powodzenia!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Marzenia zawsze sie spełniają, tylko że same wybierają sobie odpowiedni czas ;-) niemniej gratuluję i życzę cały czas tego zapału i pasji do pracy :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Otwierasz nowy rozdział:-) Gratuluję:-)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń