wtorek, 27 czerwca 2017

TO OSTATNI WPIS NA BLOGSPOCIE

.
Witajcie serdecznie

W sierpniu 2013 / I wpis na blogu :) /zaczęła się moja przygoda na blogu. Pociągnęło to za sobą bardzo dużo zmian- to w tym miejscu jest kawał mojego osobistego pamiętnika, którym całym sercem chciałam się z Wami dzielić. Zajrzałam tam dzisiaj i się wzruszyłam, trochę rozbawiłam i przyznam ,że odrobinę mi wstyd :) Zdjęcia i to co szyłam przynosiło mi tyle miłych wrażeń, a dzisiaj sobie myślę " jaki obciach" :) Mój balkon natomiast z minionych sezonów, podoba mi się najbardziej i żałuję ,że w tym roku nie miałam na niego tyle wolnego czasu.

To tutaj WSZYSTKO SIĘ ZACZĘŁO- TO TUTAJ BUDOWAŁA SIĘ MOJA MAŁA FIRMA- zmieniała mnie, uczyła, zmuszała do poszukiwań i doświadczania. 
To tutaj pokazałam Wam moje pierwsze szydełkowe wyczyny:D Ileż tam błędów, pokazywałam koszyk na lewej stronie, dywan falował mi się i nie wiedząc dlaczego szydełkowałam, prułam, szydełkowałam, kombinowałam. To tutaj na blogu pokazywałam moje dwa największe szczęścia jakimi są moje DZIECI:) 
To dla nich przede wszystkim poszukiwałam rozwiązań, ciężko pracowałam,aby pracować mniej, to dla nich zainwestowałam moją całą energię w budowę nowej strony. Mam cichą nadzieję, że budowa sklepu online uprości, przyśpieszy zamówienia i bezpośrednie zakupienie produktu dostępnego od ręki.

Dlatego Kochani pamiętajcie o mnie i zerkajcie do sklepu, bo będzie on się zmieniał jak pory roku :) Mam plan na trochę nowości, na coś czego jeszcze nie było u Shekoku- najpierw zaciągnę głęboki oddech, odświeżę umysł i będę działać.

Kochani dziękuję, że byliście ze mną- że zaglądaliście, komentowaliście, kibicowaliście mi i wspieraliście mnie. Jesteście moja inspiracją, nie tylko moje dzieci nią są, ale Wy również! Realizując każde nowe zamówienie uczyłam się, mogłam dowiedzieć się co szyć, jak i dla kogo. Uwielbiam Was za to :):) Nie zostawiajcie mnie teraz, bo przeskok na inną stronę to moje nowe i trudne doświadczanie w którym chciałabym, abyście nadal brali udział.

Oficjalnie zapraszam Państwa na nowego bloga i do mojego sklepu ♥

SHEKOKU


 Ściskam mooocno.....
link do sklepu: sklep Shekoku
link na nowego bloga: blog Shekoku


10 komentarzy :

 1. To biegnę... ;) życzę powodzenia i wszystkiego dobrego... :) Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Iwonko- dziękuję:) Mam nadzieję, że spodoba Ci się ta nowa stronka i będziesz mnie nadal odwiedzać ;) Pozdrawiam

   Usuń
 2. Dobrze, że przesz do przodu! Już idę zerkać na nowego bloga! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zyczę powodzenia w prowadzeniu nowego bloga. ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Z ogromna radością życzę mnóstwa sukcesów podczas prowadzenia bloga na nowej platformie. Mam nadzieję, że tworzenie bloga przyniesie wiele radości i satysfakcji w dobrze spełnionej misji.

  OdpowiedzUsuń
 5. Oby blog się dalej rozwijał, już pod innym adresem :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Szkoda zostawiać takiego wspaniałego bloga i tworzyć wszystkie wpisy od nowa ale życzę powodzenia!
  https://dystrybutor.tasmytesa.pl/

  OdpowiedzUsuń