środa, 24 września 2014

WYNIKI

 .
WITAM WAS SERDECZNIE

... i z góry przepraszam za opóźnienie ... nadążyć nie mogę za moimi planami po czym wkurzam się, bo coś nie wychodzi - hehe...ale już redukuję bieg i bliżej mi luzu chociażby do spraw rodzinnych i typowo domowych. Od piątku nie będę miała z kim dzielić się obowiązkami: dziecka do przedszkola nikt mi nie zawiezie, tyłka do pracy w te zimne poranki też, zakupów nie przyniesie, nie pomoże nakarmić jednego małego pyszczka, wykąpać itp. i tak na koniec dnia sama sobie będę sapać :)... hm- jak tak myślę to mi się tu odrobina wstydu uruchamia, bo niektóre "matki, żony i kochanki" bez mężów są większość czasu- dzień i w nocy... tak to już jest: jak się człowiek do dobrego przyzwyczai to  potem mu się zdaje , że to będzie jakaś apokalipsa, bo sam zostaje:)
 

ale ja się wcale nie boję :) :)

Nie przedłużając już, mam dla Was wyniki konkursu z okazji "roczku" mojego bloga:


.
Wygrywa IWONA  z bloga  dekormaniaczka.blogspot.com/

Po wylosowaniu głównej nagrody było mi mało :) Moja maszyna losująca wyłoniła dodatkowo Anielique  z bloga anielique.blogspot.com/ ,której wyślę małą nagrodę niespodziankę.
Proszę Was dziewczyny o kontakt w sprawie wysyłki upominków. 

BARDZO DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZA UDZIAŁ W ZABAWIE
... miło, że jesteście ...

.


9 komentarzy :

 1. HUra! dziękuję:) wspaniale jest coś wygrać:)))

  OdpowiedzUsuń
 2. gratuluje obu dziewczyną :) obie odwiedzam na ich blogach :) a Tobie dziękuje za zabawę :) i czkeam na kolejne szyjątka Twoje by je podziwiać :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję szczęścia Iwonie i Anielique ;-), a Tobie Shekoku za zorganizowanie wspaniałej zabawy!
  serdecznie pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo dziękuję za zabawę a dziewczynom gratuluję:)

  OdpowiedzUsuń
 5. O jejku, strasznie się cieszę z wyróżnienia ;) Bardzo dziękuję za zabawę :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Odwagi, zrob sobie panieniski wieczor, no i gratulacje dla zwyciezczyni, a tak z innej beczki i troche nie na temat: Nominowałam Cię do nagrody Liebster Award, nie wiem, czy masz ochotę wziąc udział w zabawie, ale możesz przekazac dalej pałeczkę i nominowac 11 innych blogow (no i zadac nominowanym 11 wymyslonych przez Ciebie pytan). A jeżeli masz ochotę zmierzyc się z moimi pytaniami serdecznie zapraszam do mnie do wpisu: Liebster Award
  Pozdrawiam serdecznie Beata

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratulacje dla zwyciężczyń:)

  Pozdrowienia!:))

  OdpowiedzUsuń